Про це він розповів у своєму блозі.

Як зазначає експерт, сьогодні в Україні горять гектари лісів через російські ракети, а відтак говорити про необхідність берегти природу не надто доводиться. Тим не менш, констатує він, російська агресія рано чи пізно закінчиться, із ворогом ми розберемося, але от що робити зі знищеною природою?

«Досить тривіальне гасло «Бережи природу», яке ще за часів СРСР було поширене на невеликих транспарантах вздовж автомобільних трас, як не дивно, ніколи не було частиною української національної ідеї. Публіцистичні штампи про те, що природа нагородила Україну трохи неземним раєм, де встромиш палицю і вона перетворюється а дерево, а чорнозем такий жирний, що його можна їсти, затулили реальність, коли українці самостійно знищували свої природні багатства», - міркує Олесь Доній.

За його словами, 30 років нашої незалежності довели, що часто українці не зовсім добре усвідомлюють напрямки світової конкуренції, зокрема ті, які пов’язані зі створенням оптимального середовища для власного існування, які пов’язані із гармонією із природою.

«Краще повітря, наприклад, - кращий емоційний стан. Не вирізати під корінь власні ліси, не забруднювати власні річки, оберігати флору і фауну – це те, чого ми, українці, маємо ще вчитися. І ми навчимося. Бережи природу», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, чи готові українці тікати від російських ракет закордон.

Також Знай.ua писав про те, що Співак повідомив, що росія вже не має запасів дронів.