Про це він розповів на своєму каналі.

«Наша інфраструктура є досить міцною. І говорити про те, що ще три-чотири удари і ми поринемо в темне кам'яне століття, щонайменше несерйозно, оскільки будували нашу енергосистему розумні люди», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами експерта, запас стійкості української енергосистеми є колосальним. Як підкреслив Олександр Кочетков, якщо наші енергетики діятимуть ефективно, якщо вживатимуться заходи щодо ремонту критичної інфраструктури в найкоротші терміни, то система зможе встояти.

«Якщо відбудеться закупівля росією тисячі ракет відносно сучасних іранських, тоді ми можемо говорити про проблему, оскільки росія атакуватиме нас по 100 ракет на добу 10 днів поспіль. І ось тут ми просто не встигатимемо відремонтувати те, що вони зруйнували», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе розповів, чи готові українці тікати від російських ракет закордон.

Також Знай.ua повідомляв, що політик Дмитро Співак повідомив, з якою проблемою зіткнулася Україна: «Це важко в умовах війни».