Про це він розповів на своєму каналі.

«Вже неодноразово закликають до того, щоб хоча б для чоловіків, які мають дітей, потрібно відкривати кордони. Адже ми розуміємо, що просто так виїхати за кордон, якщо у вас є родина, якщо у вас є діти, далеко не всі жінки ризикують. Вони, звичайно ж, потребують допомоги чоловіка», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, навіть перебуваючи за кордоном, жінка має якось прожити та прогодувати своїх дітей. Як підкреслив Святослав Вишинський, жінка в деяких країнах не може працювати, адже згідно із законом там заборонено залишати малолітніх дітей вдома самих.

«Тому це все створює певні соціальні проблеми. І чим більше дітей у сім'ї, тим, насправді, важче виїхати навіть на якийсь час, навіть у розвинені країни. Все тому, що тієї фінансової допомоги, яку можуть надавати уряд Польщі, Франції, Німеччини та інших держав, насправді не вистачає навіть для того, щоби прогодувати свою родину», - заявив Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua філософ Святослав Вишинський пояснив, чому студентів треба випустити за кордон: «Привід для хвилювань».

Також Знай.ua повідомляв, що філософ Святослав Вишинський повідомив, чи справді спрощене розмитнення автомобілів шкодить Україні.