Про це він розповів на своєму каналі.

«Сни, якщо в них розібратися, – штука не складна та дуже корисна. Це вже не казки психотерапевтів, не історії якихось метафізиків, а це вже факти, доведені будь-якими вимірами. В чому суть? Суть у тому, що коли наша свідомість ще нічого не знає, наша підсвідомість уже знає», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, саме так народжується інтуїція. Інтуїція – це об'єктивний чинник, а не якесь диво. Інтуїція, як підкреслив Михайло Шейтельман, народжується тоді, коли людина набрала певну кількість фактів у голові, які ще не усвідомила.

«Ви це щось бачили, але не усвідомлювали, і це склалося в якусь картинку. Ваша підсвідомість насправді, тобто ваш мозок, уже все знає», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський розповів, що для українців означає шлюб.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський розповів, як українці передають свій душевний стан: «Серцю не накажеш».