Про це він розповів на своєму каналі.

«Сни, якщо в них розібратися, – штука не складна та дуже корисна. Це вже не казки психотерапевтів, не історії якихось метафізиків, а це вже факти, доведені будь-якими вимірами. В чому суть? Суть у тому, що коли наша свідомість ще нічого не знає, наша підсвідомість уже знає», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, саме так народжується інтуїція. Інтуїція – це об'єктивний чинник, а не якесь диво. Інтуїція, як підкреслив Михайло Шейтельман, народжується тоді, коли людина набрала певну кількість фактів у голові, які ще не усвідомила.

«Ви це щось бачили, але не усвідомлювали, і це склалося в якусь картинку. Ваша підсвідомість насправді, тобто ваш мозок, уже все знає», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський розповів, що для українців означає шлюб.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський розповів, як українці передають свій душевний стан: «Серцю не накажеш».