Про це він розповів на каналі «Дипломатична кухня Трюхана».

«Сьогодні підприємець – це насамперед громадянин України, і він реагував так само, як і всі громадяни України. Він тримає фокус, максимально шукає, як зберегти робочі місця, що дуже важливо, донатить. Ми бачимо, як сьогодні підприємці це роблять ефективно», – повідомив В'ячеслав Редько.

За словами громадського діяча, бізнес зараз об'єднався та допомагає нашим захисникам, які воюють на фронті. Як наголосив В'ячеслав Редько, підприємці сьогодні відіграють велику роль в Україні, вони воюють на внутрішньому фронті та підтримують економіку держави.

«У нас за всіма позиціями лінія фронту: культурними, дипломатичними, економічними. Тож справляємось, я думаю, успішно», - заявив В'ячеслав Редько.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого для всіх знаків Зодіаку: Овни в авралі, Раки розчаруються і проблеми Козерогів "Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, підприємець Павло Себастьянович пояснив, які підприємці рухають прогрес.

Також Знай.ua повідомляв, що підприємець Павло Себастьянович повідомив, що може допомогти підняти економіку у державі.