Про це він розповів на своєму каналі.

«Успіх країни залежить від організації держапарату. Немає іншого способу для країни стати успішною, як реформувати держапарат. Тобто держапарат – це організація суспільства, все ґрунтується на конкуренції, на тому, щоб ці гілки влади одна за одною стежили», - повідомив Павло Себастьянович.

За словами підприємця, різні гілки влади в державі повинні одна за одною стежити не лише по горизонталі, тобто щоб не лише виконавча, судова та законодавча гілки влади одна за одною стежили. Важливо, як наголосив Павло Себастьянович, щоб контроль відбувався і по вертикалі.

«І ось цей постійний поділ та контроль одне за одним забезпечує ефективність держави», - заявив Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
"Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнологиня Катерина Одарченко розповіла, які питання Україна має пропрацьовувати вже зараз.

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Новохатський розповів, чому держава добробуту краща, ніж держава насильства.