Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Україна ще у жовтні анонсувала про те, що в нас зараз дуже активно перепрацьовується стратегія розвитку особистого українського безпілотника, який буде літати і вражати цілі в радіусі тисячі кілометрів», - нагадує Артем Бронжуков.

А відтак, каже експерт, він сподівається, що в цьому плані москва, урядові будівлі, та інші військово-політичні цілі будуть пріоритетом. Водночас він зауважує, що хтось може заперечити, сказати, що так не можна, адже в український урядовий квартал не прилітає. Тим не менш, пояснює політконсультант, потрібно розуміти, що умовна біомаса росіян не впливає на жодні рішення.

«У чому головна різниця між Україною і росією? У тому, що у росії є «насілєніє», а в Україні є громадяни. І центр прийняття рішень в Україні, умовно кажучи, це п’ятиповерхівка на Борщагівці – це також центр прийняття і ухвалення рішень у нашій державі», - пояснює Артем Бронжуков.

А от у росії, констатує він, це так не працює. Тому, стверджує експерт, для того, аби бути ефективними, потрібно вражати ті цілі, де ухвалюються рішення щодо терористичної, антигуманної, антилюдяної діяльності з боку російської федерації щодо України.

Популярні новини зараз
456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Табах розповів, чого боїться путін.

Також Знай.ua писав про те, що Лісний розповів, чи тепер росіяни бояться наступних ударів по своїй території.