Про це він розповів у своєму блозі.

Як пояснює експерт, соборність та єдність України передусім базуються на тому, що ми знаємо свою державу. До того ж, додає він, йдеться про такі знання, які не отримати з книжок, телепередач чи інтернету.

«Якби українці більше подорожували від Карпат до Приазов’я, то значну частину внутрішньорегіональних розбіжностей вдалось би вирішити», - переконаний Олесь Доній.

На його думку, те, що наша держава різноманітна, є плюсом, а не мінусом, просто це потрібно вміти цінувати. Зокрема, пояснює ідеолог, йдеться про те, аби не сваритися через відмінності регіонів і їхніх жителів, а розуміти їх, більше бачити це все наживо, тобто просто подорожувати.

«Ми різноманітні, та водночас ми єдині. Ужгород, Чернівці, Луганськ, Ялта, Маріуполь, Одеса, Харків – це все наше. Подорожуй Україною», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Подорожній розповів, чи впоралась би хоч якась європейська армія із росією на місці України.

Також Знай.ua писав про те, що Постернак розповів, чи чекала Україна на війну із росією.