Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Лукашенко думав, що продав душу дияволові, але він подарував її. Погодившись на безпосередню участь білоруської армії в агресії, він чудово розуміє, що може піти будь-якої миті, тобто стане вже непотрібним. Тому він петлятиме до останнього. Так, рухатимуться війська, так, він даватиме на ремонт білоруську техніку, артилерію в росію», - повідомив Андрій Золотарьов.

За словами політолога, Білорусь створюватиме проблеми для України, оскільки нам доведеться відтягувати війська для прикриття кордону. Як зазначив Андрій Золотарьов, єдине, що полегшує ситуацію, - це дороги, через які ворог стає дуже вразливим.

«Власне, така тактика буде самогубною. Тому я думаю, що, швидше за все, до вторгнення, участі білоруської армії справа не дійде», - заявив Андрій Золотарьов.

Популярні новини зараз
Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Борис Тизенгаузен пояснив, навіщо путін придумав нові виправдання ударів по енергетиці України.

Також Знай.ua повідомляв, що у війні проти України російська армія деградувала до чмобіків та терористів: думка експерта.