Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Питання якраз у тому, що оці держави Перської затоки знаходяться повністю в єдиному культурному полі зі Сполученими Штатами. Це не просто союзники і не просто місце для інвестицій», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, більшість країн Перської затоки зараз успішно розвиваються саме завдяки тому, що колись отримали потужну допомогу від США. Як наголосив Олександр Новохатський, підтримка стосується економіки, способу життя, впровадження й просування інноваційних технологій.

«Це комплексні держави, які вписані в простір культурної платформи американської ідентичності», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Святослав Вишинський розповів, на яких цінностях побудований весь західний світ: «Певні ідеали».

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Святослав Вишинський розповів, що вплинуло на політику Ірану, росії та Китаю: «Аж ніяк не війна».