Про це він розповів на каналі «Politeka Online».

«Що путін хоче від Лукашенка і хто він для Лукашенка? Вони один одного ненавидять, це два антагоністи, але Лукашенко повністю залежить від путіна, і Лукашенко – це людина, яка думає лише про збереження своєї влади, що дорівнює збереженню його фізичного життя», - повідомив Дмитро Гордон.

За словами журналіста, Лукашенко намагається щосили зберегти владу, і він розуміє, що багато в чому його майбутнє залежить саме від путіна. Тому, як наголосив Дмитро Гордон, Лукашенко танцюватиме під дудку путіна, виконуючи його накази, але при цьому спробує зробити все, щоб Білорусь вступила якомога пізніше у війну.

«Лукашенко відтягуватиме вирішальне вторгнення настільки, наскільки це можливо», - заявив Дмитро Гордон.

Популярні новини зараз
456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Покаявся і пішов додому: суд виправдав нардепа Володимира Гевко за недекларування мільйонного майна Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політолог Олег Саакян повідомив, яка доля чекає на росію після війни: «На заході своєї імперії».

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен повідомив, що зараз є пріоритетною метою для ЗСУ.