Про це він розповів на своєму каналі.

«Путін періодично через своїх підопічних, через підконтрольні йому телевізійні канали загрожує всьому Заходу. Тобто рядовий росіянин повинен розуміти, що вони начебто збудували ракети, які здатні знищити Велику Британію, США. Тобто вони мають вірити у могутність своєї армії, своїх ракет», – повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, якщо росіяни не віритимуть у могутність армії, то вони не повірять і у могутність путіна. Як зазначив Борис Тизенгаузен, путін намагається навіть заради цього шантажувати Захід, хоча чудово розуміє, що сценарій застосування ядерної зброї принесе йому миттєву смерть.

«Путін дуже хоче жити, тобто він прямо за 20 років правління повірив, що він нескінченний правитель і що йому все дозволено», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Дмитро Гордон розповів про відносини між путіним та Лукашенком: «Це два антагоністи».

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Олег Саакян повідомив, яка доля чекає на росію після війни: «На заході своєї імперії».