Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Іноді є ознаки відсутності критичного мислення в людей свідомих, інтелектуальних і досить активних. Це відбувається тоді, коли вони закриваються у своїй інформаційній бульбашці й не схильні сприймати зовнішні канали комунікації», - повідомив Ярослав Павловський.

За словами політичного експерта, саме оця тенденція закриватися у власній інформаційній бульбашці зіграла дуже погану роль для російських пропагандистів і представників влади. Як наголосив Ярослав Павловський, вони створили власний світогляд, жили в ньому, тому так щиро сподівалися, що візьмуть Київ за три дні.

«Тому саме ця нездатність критично мислити і зіграла от таку ключову роль», - додав Ярослав Павловський.

Популярні новини зараз
Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, чому путін опинився в патовій ситуації: «Велика проблема зараз».

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, коли закінчиться війна: «Як тільки він здохне».