Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

Як зазначає гість програми, Україна в ході війни набула великого досвіду, і сьогодні ми бачимо, що вищі військові керівники цей досвід вивчають на рівні Генштабів, а також вивчають на рівні їхніх військових академій для того, щоб використати всі недоліки та успіхи.

«Найголовніше – не лише генералітет, не лише старші, молодші офіцери та рядовий сержантський склад, а й суспільство отримало неоцінений досвід того, що не треба нічого боятися. Якщо вже пішли воювати, то все вирішується на полі бою», - заявляє Олег Старіков.

За результатами 2022 року, констатує гість програми, ЗСУ провели літню кампанію, дві операції, Харківську оперативного рівня та Херсонську стратегічного. Як він зазначає, Херсонська операція була саме стратегічного рівня, оскільки вона показала, що ми виграли літню кампанію 2022 року.

«І після цієї літньої кампанії найвище військово-політичне керівництво нашої країни могло приймати рішення, а російська федерація одразу запросила переговори, так званий план Саллівана-Патрушева. Але наше військово-політичне керівництво ухвалило інше політичне рішення, воно має на це повне право, і, в принципі, ми зараз входимо у зимову кампанію», - робить висновок Олег Старіков.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тизенгаузен розповів, за що насправді гинуть росіяни.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков пояснив, чому зараз неможливо провести переговори між Україною та рф.