Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Зберуть урожай нафти. Але насправді перше – найбільший в історії людства вибух на нафтовому родовищі чи пожежа. Ось такого ніколи не було», – стверджує Михайло Шейтельман.

Як він нагадує, досі найбільший такий вибух був у Кувейті, коли іракці підпалили свердловини, відступаючи. А тепер, попереджає експерт, найбільша пожежа станеться в росії, і це буде величезна екологічна катастрофа.

«Друга велика подія – це вбивство медведєва. Так, його вб'ють, я гадаю. Треба ж когось убити нарешті, намагалися вже рогозіна», - розмірковує Михайло Шейтельман.

А третьою подією, зазначає він, буде офіційне присвоєння Ілону Маску російського громадянства за його пости у твітері про Крим та про те, у яких областях України потрібно провести референдум.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, чи вірить путін своїм генералам.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков розповів, як Німеччина допомагає Україні.