Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«На сьогоднішній день Україна є якраз тим зерном нової епохи, нової етики. Ми не просто чинимо опір, ми проявляємо себе як самодостатня етична платформа, яка спонукає людей віддавати свої життя за її існування», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, після початку повномасштабної війни виникло питання щодо безпечного існування цієї етичної платформи, яка проявлена в Україні не просто жагою до життя чи здатністю дати відсіч, а саме розумінням, глибинним сприйняттям порядку й укладу, у якому ми хочемо жити.

«І він (уклад життя – Ред.) цілісний, він повний, він абсолютно такий, який дає всі необхідні складові для розвитку. І саме це ми хочемо убезпечити, і саме для цього ми жертвуємо життями», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Анатолій Якименко пояснив, у якому випадку неможливо вести діалог з іншою стороною: «Тоді це ворог».

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський пояснив, чим зараз насправді не задоволені росіяни: «Не виконав обіцянки».