Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Я не тільки вірю, а й усвідомлюю і з наукового погляду, і особисто, моє внутрішнє его про це говорить, що саме цей рік в історії України в майбутніх підручниках буде ознаменований як переломний момент, коли ми нарешті відкинули все це радянське минуле», - стверджує Максим Ялі.

Як він зазначає, всі сумніви про наше спільне майбутнє з росією ми відкинули, остаточно обравши бік розвитку із Заходом як частина західної цивілізації.

Крім цього, додає політолог, адже ми поділяємо спільні цінності, де головними є особиста свобода вибору, воля, бажання жити своє життя, вибудовувати своє життя, своє суспільство, свою країну, спільне майбутнє, а не бути тільки сировинним, науковим або яким завгодно придатком колишньої метрополії.

«У підручники історії буде прописано, що це була точка неповернення та прощання з нашим радянським минулим. І ми вже як суспільство загалом визначилися зі своїм майбутнім, що ми хочемо бути незалежною державою, суспільством, яке, головне, здатне відстоювати своє право на існування, на незалежність, мати свою точку зору», - робить висновок Максим Ялі.

Популярні новини зараз
Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Кошовий з "Кварталу 95" згадав, як міг заробити $10 млн за дружбу з Зеленським: "Сидіти на ж*пе рівно" Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, чому Ізраїль не надає Україні великої допомоги.

Також Знай.ua писав про те, що Тиха розповіла, коли Іран перестане постачати росії зброю.