Про це він розповів на своєму каналі.

«Ми бачимо, що фактично світ поділився на два блоки і сьогодні ми бачимо новий двополярний поділ: це Великий Схід, який очолює Китай, і Великий Захід, який очолюють Сполучені Штати Америки. Між ними є Індія, яка намагається балансувати», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, Індія зараз балансує між східною деспотією та західною демократією. У майбутньому, як підкреслив Святослав Вишинський, США використовуватимуть саме Індію як інструмент проти впливу Китай, поступово намагаючись знизити роль КНР у світовій економіці.

«І будуть також знижувати власну економічну залежність від китайської промисловості та постачання дешевих китайських товарів», - додав Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..." Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Україна та росія надто далеко від Ізраїлю, щоб він активно нам допомагав: думка експерта.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Буряченко заявив, що у рецесії у 2023 році буде весь світ.