Про це він розповів на своєму каналі.

«Ми бачимо, що фактично світ поділився на два блоки і сьогодні ми бачимо новий двополярний поділ: це Великий Схід, який очолює Китай, і Великий Захід, який очолюють Сполучені Штати Америки. Між ними є Індія, яка намагається балансувати», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, Індія зараз балансує між східною деспотією та західною демократією. У майбутньому, як підкреслив Святослав Вишинський, США використовуватимуть саме Індію як інструмент проти впливу Китай, поступово намагаючись знизити роль КНР у світовій економіці.

«І будуть також знижувати власну економічну залежність від китайської промисловості та постачання дешевих китайських товарів», - додав Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
"Це дно...": український астролог озвучив тривожний прогноз на закінчення війни Отримають мізер замість підвищення: яку "подачку" заплатять замість індексації Одразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Україна та росія надто далеко від Ізраїлю, щоб він активно нам допомагав: думка експерта.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Буряченко заявив, що у рецесії у 2023 році буде весь світ.