Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Ця версія лягає повністю в ту канву подій і логіку подій, яка тут у нас відбувалася щодо війни на території України. По документах все виглядає досить логічно й досить вправно хоча б з огляду на те, що у квітні на території Київської області було виявлено два залізничні вагони з паспортами радянського зразку», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, російські окупаційні війська завезли на територію тоді ще окупованої Київської області радянські паспорта не дарма. Як наголосив Олександр Новохатський, можна припустити, що це і був таємний план путіна – відновити Радянський Союз у тих кордонах, у яких він колись існував.

«А суб’єктами, які мали б виконати цю роль, були б Українська і Білоруська Радянські Соціалістичні Республіки», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..." Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков розповів, у чому росія прорахувалась: «Фантастичне досягнення».

Також Знай.ua повідомляв, що політик Артур Білоус повідомив, яким буде наступний президент рф: «Він задовольнить олігархат».