Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Вона (ред. – перемога) не буде, на жаль, такою, як нам мріється, але буде такою, на яку ми заслужили», - стверджує Михайло Шейтельман.

Як він припускає, у нас не залишиться російських військ ніде на території України, крім Криму. На думку політтехнолога, виведення військ умовно займе 2 тижні, а щодо Криму підпишуть угоду, згідно із якою війська звідти виведуть протягом кількох років, може, 2, може 7, але це буде однозначно.

А решта питань, стверджує гість програми, не важливі. Зокрема, зазначає він, військових злочинців ми отримаємо через міжнародні суди, якщо це можливо, якщо ж росія їх не захоче нам віддавати, то й не віддасть.

«Ми їх все одно замкнемо, а далі вичленуватимемо. А компенсації… Рублі ж нам не потрібні, а долари та євро у них усі закордоном, тому забиратимемо, не питаючи у них через суди, будь-які міжнародні інстанції. Але при цьому, природно, ми вступаємо до НАТО обов'язково», - робить висновок Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тизенгаузен розповів, чому росія приховує свої реальні втрати в Макіївці.

Також Знай.ua писав про те, що Вігірінський розповів, чи можливий мир між Україною та росією.