Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«В Україні з початку війни 24 лютого абсолютно несподівано для самих українців, для Заходу, а ще більш несподівано для росії, агресора раптом сталося поєднання, зливання армії, народу та влади», - повідомив Віктор Небоженко.

За словами політтехнолога, це стало несподіванкою для всіх, коли буквально протягом тижня з початку війни вже весь світ побачив, що українська армія мужньо бореться, українська влада не збирається тікати, а народ готовий стояти до кінця. Як наголосив Віктор Небоженко, це стало справжнім українським дивом.

«Оце трикутник опору, який вже існує 10 місяців. Ніяка політологія не пояснювала це, це сталося, і, загалом, це, швидше за все, стало початком становлення справжньої української державності», - заявив Віктор Небоженко.

Популярні новини зараз
Березнева індексація не для всіх: як пенсіонерам добитися підвищення заслужених виплат По 20 гривень за дзвінок: Vodafone обурив абонентів грабіжницькими умовами Навіть відключений газ не врятує від боргів: українцям доведеться платити і за це У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський розповів про таємний план путіна: «Виглядає досить логічно».

Також Знай.ua повідомляв, що політичний аналітик розповів, чи можливий мир між Україною та росією.