Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«В Україні з початку війни 24 лютого абсолютно несподівано для самих українців, для Заходу, а ще більш несподівано для росії, агресора раптом сталося поєднання, зливання армії, народу та влади», - повідомив Віктор Небоженко.

За словами політтехнолога, це стало несподіванкою для всіх, коли буквально протягом тижня з початку війни вже весь світ побачив, що українська армія мужньо бореться, українська влада не збирається тікати, а народ готовий стояти до кінця. Як наголосив Віктор Небоженко, це стало справжнім українським дивом.

«Оце трикутник опору, який вже існує 10 місяців. Ніяка політологія не пояснювала це, це сталося, і, загалом, це, швидше за все, стало початком становлення справжньої української державності», - заявив Віктор Небоженко.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський розповів про таємний план путіна: «Виглядає досить логічно».

Також Знай.ua повідомляв, що політичний аналітик розповів, чи можливий мир між Україною та росією.