Про це він розповів на каналі «Легіст».

«У цьому я бачу певне пояснення, яке будується на історичних подіях. Італія фактично Другу світову війну програла на боці Гітлера, тому що так підтримала, і я вже не говорю про Першу світову війну. Тобто оця пам’ять цієї, скажімо, поразки драматичної формує їхнє сьогоднішнє ставлення до війни», - повідомив Тарас Семенюк.

За словами журналіста, Італія дотримується такої позиції, що, якщо вона надає зброю, то вже вважається учасником війни. Як наголосив Тарас Семенюк, і в цьому питанні не важливо, чи продає Італія зброю, чи надає її Україні безкоштовно, чи дає в лізинг. В Італії чимало пацифістів в політичних і громадських угрупованнях, які виступають категорично проти такого кроку.

«Тобто тут Італія проявляє себе як певний такий суб’єкт, хоча це не є панівна позиція. Оцю військову допомогу ми отримує зараз завдяки Драґі, який був ще прем’єр-міністром», - додав Тарас Семенюк.

Популярні новини зараз
Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну "Зовсім божевільний...": відомий астролог передрік ліквідацію путіна, жодні "наступлєнія" не допоможуть "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політичний аналітик розповів, чи можливий мир між Україною та росією.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Віктор Небоженко розповів, що стало справжнім українським дивом під час війни.