Про це він розповів у своєму блозі.

«Загроза є. Вона реальна, вона не вигадана, це не якісь там страшилки. Це об'єктивно історичний процес, це логічно. 24 лютого там уявляли собі зовсім по-іншому, це мінімум парадним маршем до Збруча, там, де закінчується Поділля, Полісся та починається Захід України», - пояснює Руслан Бізяєв.

Тепер, констатує політолог, путін повинен якимось чином пояснювати народу, що буде далі, чи потрібна мобілізація, головна мета – тільки Донбас чи Донбас без Києва значення не має.

«Очевидно, вже одне: єдиного плану, як це було на 24 лютого, у росії більше не буде, швидше за все буде варіант А, варіант Б, варіант В», - переконаний Руслан Бізяєв.

На його думку, на початку 2023 року Україна готується до досить запеклої битви на полі бою. Звідси, пояснює він, і всі ці тези про озброєння, про те, що можливий повторний наступ на Київ та інше, а з боку росії – наполягання на анексії 4 областей та Криму. Тобто, робить висновок експерт, це дипломатичний глухий кут.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Швець розповів, коли буде наступний наступ ЗСУ.

Також Знай.ua писав про те, що Семенюк пояснив, чому Італія не надає Україні достатньої кількості озброєння.