Про це він розповів на каналі «Легіст».

«Суверенітет не належить до якогось об’єкту, а існує у сфері ідей, уяви і відповідних сформованих уявлень. Процес інституалізації суверенітету давним-давно завершений, і відбуваються якісь трансформації, перетворення цього принципу. Тобто суверенітет уже існує як норма, як стан певних суспільних відносин», - повідомив Денис Севрюков.

За словами науковця, для того, щоб точно з’ясувати, коли сформувалася ідея суверенітету, необхідно визначити контекст її появи. Як зазначив Денис Севрюков, суверенітет як ідея стосується влади, боротьби за владу, за статуси, за право впорядковувати колективне життя й боротися за свободи.

«І саме через конфліктність походження цієї ідеї, ми маємо усвідомлювати, що був конкретний історичний і соціокультурний контекст, коли ця ідея стала актуальною і коли вона була сформована. Йдеться про Новий час», - заявив Денис Севрюков.

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, громадський діяч Максим Твердохліб пояснив, як має будуватися влада в демократичних державах.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський розповів про українську етичну платформу: «Саме для цього ми жертвуємо життями».