Про це він розповів на своєму каналі.

«Про мир продовжує говорити лише Ердоган, у нього вибори за півроку на посаду президента. Країна Туреччина велика, амбіції є величезні, але з економікою є проблеми», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, Ердоган своїми діями у зовнішній політиці хоче продемонструвати своєму народу, своїм виборцям, що він готовий заради майбутнього Туреччини вирішувати величезні геополітичні проблеми. Саме тому, як наголосив Дмитро Співак, Ердоган найбільше досі говорить про мир в Україні і намагається цього досягти.

«Хоча всі розуміють, що сьогодні саме та точка, де позиція України та позиція росії розійшлися практично в діаметрально протилежні сторони», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Андрій Вігірінський розповів, чи можливий в Україні сценарій Корейської війни.

Також Знай.ua повідомляв, що Михайло Шейтельман прокоментував заклики до перемир'я з боку рф: «російський халоймес».