Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

За словами гостя програми, заява турецького Кабміну про виявлення великого родовища газу та можливості Туреччини стати гравцем на ринку вуглеводнів – це лише констатація того, чим Ердоган займається вже давно. На його думку, президент Туреччини і далі цим займатиметься, щоб зайняти своє місце на міжнародному ринку, вступити в ОПЕК+ або ще кудись.

«Він хоче збільшувати свою позицію на вуглеводневому сегменті міжнародного ринку. Ще він стає газовим хабом, виходячи із заяв москви, кремля», - зауважує Аурагх Рамдан.

Також він стверджує, що Ердоган є єдиним бенефіціаром тих криз, які сьогодні відбуваються у регіоні: це і російсько-українська війна, і Близький Схід, і Карабах. За словами експерта, турецький президент буквально з коліс включає свої дивіденди і йому вдається отримати зиск для Туреччини.

«Так, він домагатиметься цих енергетичних ресурсів і братиме участь поряд із Саудівською Аравією, з Іраном на енергетичному фронті. Цей рік буде роком енергетичних баталій. Буде переформатування всього енергетичного ринку», - робить висновок Аурагх Рамдан.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв заявив, що Латинська Америка стане черговою зоною нестабільності.

Також Знай.ua писав про те, що Співак розповів, що стоїть за бурхливою геополітичною діяльністю Ердогана.