Про це він розповів на каналі «Особистість із Сергієм Дойком».

Як пояснює гість програми, наше мислення влаштоване так, що воно динамічне, якщо враховувати об’єми інформації, і консервативне, адже її поглинання відбувається не настільки швидко.

«Тому я завжди наводжу один приклад. Мені ж доводилося брати участь у боротьбі за незалежність України у 1980-х роках. Більшість населення України на той момент було проти Незалежності. Навіть у україномовній частині були проти незалежності. І нам доводилося переконувати людей, займатися просвітницькою діяльністю», - розповідає Олесь Доній.

На його думку, сьогодні просвітницькою діяльністю також потрібно займатися, адже кожен український громадянин гідний того, аби за нього боротися, якщо тільки це не відвертий зрадник. Щодо зрадників, додає експерт, то їх чекає суд і довге ув’язнення.

«А за всіх, хто не є зрадниками, треба боротися, переконувати. Тому я кажу про філософію любові, якою ми поширюємо українську мову, українську культуру. Всіх потрібно долучати», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній назвав ключову перевагу концепції «25 сходинок до суспільного щастя».

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман пояснив, чому політика нового уряду Ізраїлю – тривожний сигнал.