Про це він розповів у своєму блозі.

«Це не лише війна проти України, а це велика війна за гегемонію та збереження старих ієрархій. Включаються різні військові інструменти: пряма війна, проксі війна і гібридна війна», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами експерта, у нинішній війні з боку Росії використовуються практично всі військові інструменти: санкційні, економічні, військові та навіть релігійні.

«Зараз фактично йде друга холодна війна після 30-річної перерви. Бойові дії рано чи пізно закінчаться і навіть, швидше за все, цього року, але інші форми військових дій такі, як культурні чи війна наративів, продовжаться», - наголосив Вадим Карасьов.

На думку політолога, навіть після завершення бойових дій росія все одно продовжить війну проти України, але тільки в іншій формі.

Популярні новини зараз
7-11 грн за кВт: українцям можуть виставити "європейські" тарифи за світло, коли чекати "Зовсім божевільний...": відомий астролог передрік ліквідацію путіна, жодні "наступлєнія" не допоможуть Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, ідеолог Олесь Доній пояснив, чому потрібно виборювати кожного українського громадянина.

Також Знай.ua повідомив, що Аурагх Рамдан розповів, чи зможе Туреччина стати гравцем на енергетичному ринку.