Про це він розповів на своєму каналі.

«Якщо хороші умови, то будуть технології, приїжджатимуть фахівці, які вміють організовувати бізнес та залучати інвестиції. Але для цього потрібно створювати умови, створювати інструменти. Умови інвестицій – це якісь державні фонди, де є гарантія держави», - повідомив Павло Себастьянович.

За словами підприємця, в Україні поки що немає розвиненого ринку капіталів та фондового ринку, тобто не створено сприятливих умов для залучення інвесторів. Як зазначив Павло Себастьянович, в Україні необхідно створити майданчик для приземлення капіталу, щоб залучити інвестиції у державу.

«Хоча закон у 2020 році і був прийнятий про ринок капіталів, але щоб закон запрацював, треба створити багато інструментів, підзаконних актів і розробити процедури. Але, перш за все, має бути створена бізнес-асоціація цього інвестиційного ринку», - заявив Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Роман Плавицький пояснив, чому в Україні потрібно спростити імпортний контроль: «Це все час».

Також Знай.ua повідомляв, що Павло Себастьянович пояснив, чому податок на виведений капітал корисний для підприємців: «Це внутрішня справа».