Про це він розповів на своєму каналі.

«Що ж таке право? Право – це формалізована традиція. Тобто ось те, що ми вважаємо правильним, моральним, етичним, як треба вирішувати суперечки, як карати зло, те, що в нас прийнято вважати добрим та поганим, воно має бути формалізоване в законі», - повідомив Павло Себастьянович.

За словами підприємця, вся правова система у державі – це формалізовані в закони процедури, різні порядки ведення суперечок, які люди визначили як правильні. Як зазначив Павло Себастьянович, коли людина читає закон, вона має розуміти, що це правильно і відповідає її етичним принципам.

«Тобто право – це формалізовані закони, закони природи, економіки, людських взаємодій, які відкриваються людям. І люди формалізують це все в закони. Це і називається правом», - заявив Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Павло Себастьянович пояснив, чому податок на виведений капітал корисний для підприємців: «Це внутрішня справа».

Також Знай.ua повідомляв, що підприємець Павло Себастьянович пояснив, що необхідно для залучення інвестицій в Україну.