Про це він розповів на своєму каналі.

«В принципі, всі розуміють, що Україні потрібна зброя. І це все у нас (у США – Ред.) є, це все стоїть у нас на складах, його більш ніж достатньо. Обіцяють, що дадуть батарею Patriot, але це не так швидко. Це складна система, але навчатись на неї не довго, хоча обслуговування дуже складне», - повідомив Гаррі Табах.

За словами американського військового, це особлива система ППО, тому що вона включена до загальної аналітичної розвідувальної системи НАТО. Тобто, як підкреслив Гаррі Табах, вона не сама по собі працює, а включена до величезного загальносвітового комплексу розвідки.

«Але знову ж таки, 18 країн їх має, і нічого, інтегрувалися. Українці також інтегруються. Сподіваюся, що воно прийде», - заявив Гаррі Табах.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Кочетков пояснив, як Україна підняла свою статистику збитих російських ракет.

Також Знай.ua повідомляв, що американський військовий Гаррі Табах пояснив, що необхідно зробити для запобігання ядерній війні.