Про це він розповів на своєму каналі.

«Яка різниця, як ракета впала? Стріляв хто? Російська армія. І як сказали, уже виявлено, уже відомі номери частин, позивні командирів екіпажу, який випускав ракету та вбив десятки людей. Але їх убили не лише вони», – повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, у трагедії, що трапилася в Дніпрі, винні не лише льотчики та ракетники, а й ескадрильї, і всі працівники аеродрому, з якого злітав літак. Також, як наголосив Михайло Шейтельман, вина лежить на тих, хто заряджав цю ракету, хто виготовив цю ракету на заводі.

«Вони також убили цих людей. Ті, хто годував льотчика перед вильотом, також убили цих людей. Ті, хто робив медогляд льотчику, також убили цих людей. Вони такі ж убивці. Усі, хто причетний до цієї військової частини, усі винні, кожен із них – убивця», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Михайло Шейтельман розповів, на які жертви йде росія, щоб захопити Соледар.

Також Знай.ua повідомляв, що екс-глава Служби зовнішньої розвідки пояснив, у чому складність боїв за Соледар.