Про це він розповів у своєму блозі.

Як пояснює експерт, переважно ми сприймаємо культуру як сукупність витворів мистецтва, тобто це піраміди в Єгипті, поезія Шевченка та скульптури Мікеланджело. Насправді ж, підкреслює він, йдеться не тільки про матеріальні речі, але й про дещо духовне.

«Культура – це весь комплекс цінностей, які випрацювало людство. Отже, усі 25 сходинок можна зарахувати до культури. Та в цьому пункті йдеться передусім про особистий культурний рівень», - стверджує Олесь Доній.

На його думку, у жодному разі нам не можна зупинятися на мантрах про милозвучну українську мову та співочий український народ, оскільки це не захистить нам від власного безкультур’я.

«Тому, справедливо пишаючись минулим, ми ще й працюватимемо над собою нинішнім. Отже, сходинка №4 – «Підвищуй власний рівень культури», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Кошовий з "Кварталу 95" згадав, як міг заробити $10 млн за дружбу з Зеленським: "Сидіти на ж*пе рівно" На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній пояснив, що в Україні існує змагабельність політичних процесів, чого абсолютно немає в росії.

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів, що у світогляді росіян обкрадати українські будинки – це нормально.