Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, якщо дві частини українського суспільства навіть мають протилежні думки, їх все одно не можна розколювати. Зокрема, розповідає він, 1991-го року вони не називали малоросами чи агентами кремля тих, хто не підтримав незалежність України.

«Ми казали, що і ви, і ми – українці, тільки ми вам пропонуємо, на наш погляд, кращий шлях, незалежність. Тобто ми йшли з любов’ю. Це філософія любові. Це те, що я, власне, намагався і намагаюся пропагувати в українській ідеї», - пояснює Олесь Доній.

Отже, констатує експерт, тоді вони йшли з любов’ю і переконалися, що головне – аби всередині нації була ця любов. А за цю любов, підкреслює ідеолог, необхідно боротися, особливо коли ворог на неї зазіхає. Водночас всередині самої нації, додає він, панівне місце має посідати саме любов.

«Не колоти націю, інакше цим буде користуватися ворог. Зовсім інша психологія, зовсім інша філософія – вона виявилася переможною. І поступово-поступово усвідомлення себе як спільноти збільшувалося», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Jonah розповів, які цінності потрібно встановити в Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Доній пояснив, що таке культура.