Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, за рік до війни у путіна з’явилася нова цікава риса: він вирішив, що йому потрібно стати не тільки тимчасовим керівником росії, а символом. Як він зауважує, це стало зрозуміло після того, як путін за рік до війни видав свою статтю про Україну.

«Я відразу звернув увагу, він змагається, він хоче залишитися в історії ідеологом. Із ким він змагається? З Леніним і Сталіним, не з Петром і Катериною. Як ідеолог. Якби тільки як державник, то він з ними уже змагався, а він захотів ще й як ідеолог, тому що Ленін і Сталін ще писали статті», - пояснює Олесь Доній.

Як зазначає ідеолог, справа, якою займалися Сталін і Ленін, провалилася, але по собі вони залишили статті, які можуть бути дороговказами для майбутніх поколінь. А стаття про Україну, констатує він, - це ідейне підґрунтя для подальшої боротьби рф проти України.

«Він залишає нащадкам дороговкази, що Україну потрібно винищити. Він уже змагається як ідеолог. Тобто якої слави йому хочеться? Його непокоїть слава Герострата», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе назвав головну помилку Укренерго при розподілі електроенергії.

Також Знай.ua писав про те, що Дубов припустив, чи може росія розвалитися через війну.