Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Київська область – вся підземна вода перенасичена залізом та солями важких металів. Залізо в 6-10 разів вище за норму в Київській області. Залізо, яке знаходиться у воді і потрапляє в організм, – це соля важких металів, привіт хворобі під назвою рак. Каміння в нирках - це ти відбувся легким переляком. Воду треба чистити. Цієї культури не існує, чи вона на дуже низькому рівні», - пояснює Олег Кленін.

Якщо ж брати воду з річки, розповідає гість програми, то мають бути дуже добрі очисні споруди, бо туди потрапляє вже використана вода із міста. І ця система, констатує він, працює по всій країні, у всьому світі, іншого не буває. Відповідно, додає експерт, взяти та добре очистити – це одні технології, і потім воду утилізувати – це другі.

«Це дискусія, ми можемо говорити про те, що осідає, що риби чистять і таке інше. Це довга хороша дискусія, ми можемо багато на це витратити часу, але ж ви добре зі здоровим глуздом дружите», - підсумовує Олег Кленін.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кочетков розповів, чи закінчиться війна 2023 року.

Також Знай.ua писав про те, що Кленін розповів про проект міста для маріупольців.