Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Які були правила у старому світовому порядку? Не можна ставити на промоцію певні речі, які викликають війну. І війну як інструмент у Західній цивілізації (я підкреслюю, у Західній цивілізації, щоб не валили на прикладі Іраку, Кувейту чи ще чогось) не можна використовувати як інструмент для просування своїх доктрин», - пояснює Анатолій Якименко.

Тобто, продовжує він, доктрина глобальної безпеки не може нав’язуватися війною, але вона нав’язується поліцією і правоохоронними органами, собаками, сльозогінним газом і палицями – такі були правила.

«путін зламав старий світовий порядок, тому що він сказав, що буде вирішувати війною. Не палицями, не собаками, не сльозогінним газом, а РСЗВ, гаубицями, танками, тощо. Це всіх ввело в шок», - констатує Анатолій Якименко.

За словами експерта, російсько-українська війна ламає цей світовий порядок. Зокрема, пояснює він, через війну люди перестають бути чутливими до легших загроз, якою був, наприклад, коронавірус.

Популярні новини зараз
Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, кого в союзники обрала Польща.

Також Знай.ua писав про те, що Дубина розповів, чому до ЗСУ великий рівень довіри з боку суспільства.