Про це він розповів на своєму каналі.

«У них ресурс, як хвалькувато заявляють російські пропагандисти, 25 мільйонів. Але при цьому ми вже зараз за характером ведення бойових дій, переміщенням військ і всього іншого зрозуміли, що реально мобілізувати, озброїти, нагодувати, обмундирувати і привести на різні ділянки фронту вони можуть не більше 200 тисяч миттєво», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, більше мобілізувати та відправити на фронт, ніж 200 тисяч росіян, кремль не здатний. Як зазначив Олександр Кочетков, росія хоч і може мати 25 мільйонів мобілізаційного ресурсу, але воювати в конкретний проміжок часу може лише 200 тисяч військових.

«У даному випадку ми встигаємо їх утилізувати до того, як решта 200 тисяч буде підготовлена для того, щоб вирушити на утилізацію», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Кошовий з "Кварталу 95" згадав, як міг заробити $10 млн за дружбу з Зеленським: "Сидіти на ж*пе рівно" Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Святослав Дубина розповів про ситуацію росіян на фронті: «Вони звузили спробу прориву».

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина розповів, чому росія застосовує у війні терористичні методи: «Намагаються зламати нашу волю».