Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Тому що відбулося кілька важливих подій, зокрема і в росії, до яких вони йшли. Це переозброєння, яке у них ще триває, зокрема наукоємне переозброєння. Вони залаштували внутрішні проблеми і вивільнили свої ресурси», - пояснює Павло Гай-Нижник.

Окрім цього, додає він, світове економічне загострення і криза ще давали росіянам можливість відволікти увагу від своїх дій. До того ж, констатує він, кремль розібрався зі справжньою політичною опозицією: одних відстріляли, інших – посадили, а відтак руки у путіна розв’язалися.

«Тобто все це готувалося у масштабному процесі і зокрема у контексті, що Європа не ризикне надавати те, що ми зараз бачимо, в тому обсязі і буде примушувати до Мінська-3 із поступовим поглинанням», - зазначає Павло Гай-Нижник.

До того ж, зауважує він, війна – не перший план, адже спершу росія хотіла розколоти Україну зсередини через інкорпорацію донбаської ракової пухлини в українське суспільство і спонсорування проросійських сил, замаскованих під національні.

Популярні новини зараз
Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Якименко розповів, чим люди волі відрізняються від обивателів.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, чи змінить путін знову цілі війни.