Про це він розповів на своєму каналі.

«В Ізраїлі є така традиція: в Ізраїлі спочатку День пам'яті загиблих воїнів, а потім День незалежності країни, і вони перетікають один в інший. Тобто горе змінюється радістю, і в цьому наше сьогоднішнє завдання, щоб протриматися на цій війні», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, українці мають навчитися тужити й одразу ж знаходити в собі сили жити та боротися далі. За словами Михайла Шейтельмана, ще не відомо, скільки триватиме війна, тому дуже важливо, незважаючи на всі трагедії, на велику кількість загиблих, продовжувати жити далі.

«Ми повинні вміти тужити і відразу знаходити щось живе, з чим нам жити далі», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Павло Гай-Нижник розповів, чому росія напала саме 24 лютого.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Олександр Кочетков розповів, чи варто Україні боятися мобілізаційного ресурсу росії.