Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Нам треба формувати власну безпеку власною силою. А це означає, що нам треба поміняти структуру держави і взагалі відносини державної вертикалі і горизонталі. І треба зробити квантовий стрибок у своєму розвитку, зокрема і науковому», - стверджує Павло Гай-Нижник.

Водночас, додає він, нам потрібно бачити нову тенденцію – формування НАТО в НАТО, як колись була Мала Антанта і Велика Антанта. Зокрема, експерт говорить про Британію, яка вийшла із Євросоюзу і формує цей безпековий півмісяць, який зараз може впливати на багато речей і де ми можемо відігравати свою роль.

Тим не менш, констатує гість програми, цього нам теж ніколи не вдасться досягнути, якщо ми не перейдемо кордони російської федерації і не розвалимо цю державу. Сама по собі, переконаний він, вона не розвалиться, якщо не долучитися до цього процесу, а це питання української безпеки.

«Коли ми вийдемо на кордони 1991 року, ми здобудемо вічну війну, яка потім знову ж закінчиться тим, чим вона почалася у 2014 і 2022 роках. Це питання життя української нації, навіть не держави, а самої нації як такої. Це питання виживання. Карфаген має бути зруйнований, інакше він поглине нас. І це питання, яке не може дискутуватися, може дискутуватися тільки яким чином і у які терміни», - підсумовує Павло Гай-Нижник.

Популярні новини зараз
"Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній розповів, чому Україна відстає від розвинених європейських країн.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чому мають навчитися українці під час війни.