Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Потрібно не просто говорити, а потрібна допомога. Був восьмий з’їзд Рамштайн і немає домовленості, щоби нам передати танки «Леопарди», які ми дуже чекали. Щось там передали 3 чи 4 установки Patriot. По-перше, цього не достатньо. Мінімум нам потрібно 10. Друге – дайте нам «Леопарди» чи «Абрамс», - пояснює Георгій Біркадзе.

Принагідно він нагадує, що у 1942 році, коли підписали ленд-ліз для СРСР, десятки і сотні тисяч одиниць техніки поїхало у Радянський Союз. А відтак, констатує експерт, виникає питання, чому цього не можна зробити сьогодні для нас.

«Не можуть їх (ред. – танки) там відремонтувати. Слухайте, а ви нам передайте. Ми самі розберемося, як там їх ремонтувати, ви дайте спочатку», - підкреслює Георгій Біркадзе.

На його думку, якби ми сьогодні отримали необхідні для перемоги можливості і техніку, ми би повернули свої кордони станом на 1991 рік, то на 99,99% можна сказати, що у росії почнеться переворот.

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гай-Нижник розповів, чим небезпечні мігранти на Заході.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе прокоментував втрату глави МВС та його заступника.