Про це він розповів у програмі «Різні люди».

Як згадує гість програми, під час Майдану було чути голос відчаю і було не до Бога. За його словами, Бог до цього, як правило, і ставиться доволі по-божественному: він все це створив, але далі ми самотужки повинні забезпечити свою безпеку і гігієну.

«Зокрема гігієну душі і розуму. А це означає, що, якщо ми занепадаємо, ми цього заслужили, якщо ми не хочемо від цього вилікуватися», - пояснює Павло Гай-Нижник.

На думку історика, у юрбі ніколи не буває Бога. Тим паче, додає він, не існує думки народу, не існує волі народу, все це – політтехнології і маячня насправді.

«Треба усвідомлювати, що народ як такий – це юрба. І лише за наявності моральних наукових лідерів, інтелектуалів ця юрба перетворюється на народ. А все решта – це ілюзія і пропаганда», - підсумовує Павло Гай-Нижник.

Популярні новини зараз
Важливі дати 2023 року: доленосні дні, які змінять все життя для кожного знаку зодіаку "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гай-Нижник пояснив, чому нам потрібен розвал росії.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе прокоментував втрату глави МВС та його заступника.