Про це він розповів на каналі «Легіст».

За словами адвоката, наразі розглядається роль Туреччини як країни-покровительки, що прописано в Женевських конвенціях, адже наразі немає жодного майданчика, де можна було б вести будь-які перемовини. Через державу-покровительку можна розв’язувати різні питання, і Туреччина потенційно може виконувати цю роль.

«Які можливості отримує держава-протеже? По-перше, це відвідування військовополонених, по-друге, це кореспонденція посилки. Тобто, якщо в України є військовополонені в рф, то ми можемо через державу-покровителя передати їм листівки», - повідомив Геннадій Дубов.

Як зазначив адвокат, завдяки державі-протеже з’являється доступ до медикаментів для передачі військовополоненим. Крім цього, держава-покровитель має можливість здійснювати адвокацію військовополонених.

«Тобто є можливості щодо залучення представників, які надають юридичні послуги. Усе це відбувається через третю державу», - заявив Геннадій Дубов.

Популярні новини зараз
Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ідеолог Олесь Доній розповів, для чого путіну війна.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина розповів, що Україні необхідно для перемоги над росією: «Це робити потрібно швидше».