Про це він розповів на каналі «Легіст».

«Танкове питання буде вирішено дещо пізніше. Важливим є вміння бійців управляти технікою і важливо, щоб ця техніка була в той момент на фронті, коли це буде ефективно», - повідомив Андрій Вігірінський.

За словами політолога, навесні може розпочатися наступальна операція України. У цей момент, як наголосив Андрій Вігірінський, українські військові вже мають бути навчені, адже саме тоді буде ухвалено рішення щодо постачання в Україну танків. Тим не менше, після «Рамштайну» Україні надали чималу кількість озброєння, яка так само може знищувати військових рф і російську техніку.

«І танки серед них (серед наданого озброєння – Ред.) не вирізняються якимись надзвичайними вміннями чи технологіями», - заявив Андрій Вігірінський.

Популярні новини зараз
Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Святослав Дубина розповів, що Україні необхідно для перемоги над росією: «Це робити потрібно швидше».

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен припустив, чому Україні не надають зараз танки.