Про це він розповів на каналі «Кон'Юнктура LIBERTY».

«Так, як хлопці, яких ми чуємо кожен день, опираються і як ми їм допомагаємо, то, я думаю, що шансів у них (росіян – Ред.) дуже небагато, тому що тут такий спротив. Та й воювати проти цілого народу – це дуже погана ідея. Зараз росія із старого світу воює з Україною з нового світу», - заявив військовий.

За словами військового, росія продовжує жити в минулому, і це навіть виявляється в їхньому стилі й рівні життя зараз. Як зазначив «Громозека», зараз неможливо спілкуватися з росіянами, бо їм нема що сказати, вони живуть в іншому світі.

«Ми зробимо все можливе й неможливе, щоб росія в цій війні не перемогла, тому що не можуть люди, які нічого не зробили для того, щоб зробити надбання, які є в нашій державі, усе це забрати. Це не просто неправильно, це дико», - заявив військовий.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ідеолог Олесь Доній розповів, для чого путіну війна.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Олександр Кочетков пояснив, чому росія повертає місто Сталінград: «Нагадування про перемоги».