Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Я бував фактично кожний день на Майдані. Я не бачив там осередків сили, які можуть керувати такими просторами. Більше того, я бачив зовсім зворотні речі, я бачив неймовірну самоорганізацію, а бачив самоусвідомлення своєї важливості. Я бачив взагалі іншу Україну там», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, Майдан проявив у своєму соціальному тлі зовсім іншу Україну. Як зазначив Олександр Новохатський, тоді Україна нагадувала мале дитя, яке усвідомлює, що воно є, але ще не має інструментів взаємодії, не має повного розуміння своєї сутності. Тому Майдан можна вважати народженням справжньої України.

«Оце було народження справжньої України, яка рухається українством, яка заснована на волі, на самоорганізації», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ідеолог Олесь Доній розповів, для чого путіну війна.

Також Знай.ua повідомляв про Бога чи відчай: Павло Гай-Нижник розповів, що відчували люди під час Майдану.