Про це він розповів у себе у блозі.

За словами експерта, не минуло й 3 роки, але добре, що це відбувається, бо пропаганда відіграє ключову роль у цій війні. Як він наголошує, протягом 2015-2021 років, між першою та другою гарячою фазою війни з росією, пропаганда була головною зброєю кремля.

«Це головна зброя росії, і вона чудово ним володіє. Вона вливає мільярди доларів у російську пропаганду за кордоном. Це стосувалося не тільки Франції, Німеччини, Сполучених Штатів. Вся ця Russia Today, безумовно, аналог американського CNN чи ВВС, який віщає та має охоплення на весь світ», - пояснює Максим Ялі.

На жаль, констатує він, розум європейців російська пропаганда дуже довго отруювала, це мало свої ресурси, результати. Зокрема, припускає політолог, Макрон, напевно, розуміє або хтось йому підказує в оточенні, як це позначалося на тому, що в другому турі він боровся з Лі Пен, яка була з абсолютно проросійською риторикою.

«Тому, безумовно, це жало, як то кажуть, хоч в одній країні вирвали, це чудово, це добре і для нас, і для Франції, і особисто для Макрона», - робить висновок Максим Ялі.

Популярні новини зараз
Варто готуватися: тарологиня поділилася прогнозом на найближчі місяці Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам Розмір пенсій може змінитися найближчим часом: кому і скільки будуть платити 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Новохатський розповів, коли сталося народження справжньої України.

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів, як Катар став геополітичним союзником України.