Про це він розповів на своєму каналі.

«Зараз загострилася ситуація в антикорупційній боротьбі. У внутрішньому фронті нам також потрібна перемога. Я завжди говорю, що звільнення українських територій – це не перемога, це звільнення українських територій», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, коли ЗСУ звільнять українські території, перемога не настане, адже ще лишається внутрішній фронт і чимало проблем там. Як зазначив Святослав Дубина, перемога полягає у тому, щоб вичистити з усіх державних інституцій корупціонерів, людей, які не працюють на користь України.

«Перемога полягає в тому, щоб ми побудували свою державу, де ми відповідаємо за кожну спільну копійку, коли повністю контролюємо владу, влада прозора, підзвітна, і покарання за розкрадання суспільних благ і громадських грошей суворе і неминуче», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак прокоментував кадрові відставки в Україні: «Нещадний другий фронт».

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський розповів, коли відбулося народження справжньої України: «Заснована на волі».