Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Держава сьогодні воює – ти їдеш відпочивати. Окей, поїхав ти відпочивати, навіщо ти фотографуєш і викладаєш це?», - слушно запитує Георгій Біркадзе.

Як зазначає експерт, йому би дуже хотілося, щоби в Україні були політики, які заробили свої гроші чесним шляхом ще до того, як потрапили до влади.

Водночас він стверджує, що поважає і бізнесменів, і тих людей, які сьогодні на 2-3 місцях у «Forbes Україна», вони можуть літати, купувати і відпочивати, скільки хочуть, оскільки чесно заробили ці гроші. Тим не менш, констатує експерт, не йдеться про тих чиновників чи депутатів, які нічого не мали і при владі раптом стали дуже багатими.

«Коли ми кажемо, що боремося з корупцією, я починаю відчувати, що це імітація боротьби з корупцією. Я впевнений, що у нашого президента взагалі немає жодних схем, я відчуваю так. Але це не означає, що навколо нього люди не крадуть. Добре, ми жили у такій країні до 24 лютого, але невже у вам нічого не змінилося всередині?», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Винен не лише коронавірус: від чого найчастіше помирають українці - МОЗ Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман пояснив, чому росіян не можна пускати на Олімпійські ігри в Парижі.

Також Знай.ua писав про те, що Дубина пояснив, чому ЗСУ зараз потрібні дрони.